S.S.S.


S.S.S.
- Wenow® ürünlerini nereden satın alabilirim?
Wenow® ürünlerini eczanelerden satın alabilirsiniz. E-ticaret sitelerinde satışa sunulan takviye edici gıdaları satın almadan önce yetkili satıcı tarafından satıldığından emin olunuz. Wenow® ürünlerinin Türkiye içi satış distribütörü Tepefarma Sağlık Ve Medikal Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ dir.

- Wenow® ürünleri nerede üretiliyor?
Tüm Wenow® ürünleri Sortepharma İlaç Gıda Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin HACCP ve GMP iyi üretim sertifikalı sahibi tesislerinde, yüksek kalite ve hijyen standartlarında üretilmektedir.

- Wenow® ürünleri ilaç mıdır?
Wenow® ® ürünleri ilaç değildir, takviye edici gıdadır. Takviye edici gıdalar ya da bilinen adıyla gıda takviyeleri; 5996 sayılı Kanun kapsamında “normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünler” olarak tanımlanmıştır.

- Wenow® ürünlerinin yan etkisi var mıdır?
Wenow® ürünleri gıda ürünleridir. Bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Belirtilen günlük kullanım miktarı kadar kullanılması gerekmektedir. İlaç kullanımı ve hamilelik gibi özel durumlarda tüm takviye edici gıdaları doktorunuza danışarak kullanmanız tavsiye edilir.

- Wenow® ürünleri Helal sertifikasına sahip midir?
Wenow® ürünlerinde kullanılan tüm hayvansal kaynaklı hammaddeler helal sertifikasına sahiptir.

Copyright © 2023 | Wenow Food